close
تبلیغات در اینترنت
رهبر
عکس رهبری.دیدار های رهبر.پیام های رهبری.جنگ نرم
خاطره‌ای از حضرت امام خمینی رحمه‌الله راجع به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا

عبد صالح | از آمریکا می‌ترسید؟

متن خاطره‌ی رهبر انقلاب اسلامی:
من و آقای هاشمی و یک نفر دیگر -که نمی‌خواهم اسم بیاورم- از تهران به قم خدمت امام رفتیم تا بپرسیم بالاخره این جاسوسان را چه کار کنیم؛ بمانند، یا نگه‌شان نداریم؛ به خصوص که در دولت موقت هم جنجال عجیبی بود که ما اینها را چه کار کنیم!

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, پیام رهبری, دیدار ها, برچسب‌ها: ,,,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 14 آبان 1394 ساعت: 18:16|تعداد بازدید : 66
چرا مذاکره با آمریکا مضر است؟

اولین ضربه
امریکا می‌گوید: «بیایید مذاکره کنیم.» نمی‌گوید: «بیایید رابطه برقرار کنیم.» مذاکره یعنی چه؟ یعنی آن پیوندی را که جمهوری اسلامی قطع کرد و برید و همان موجب شد که تمام عواطف صادقانه‌ی ملتهای دنیا به این نظام جلب شود، این را دو مرتبه برقرار کند. یعنی در درجه‌ی اوّل، یک ضربه‌ی نمایان به جمهوری اسلامی بزنند؛ و از آن‌جا که تبلیغات هم در دست آنهاست، در دنیا منعکس کنند که «جمهوری اسلامی، از حرفهایش برگشت!» به چه دلیل؟ به این دلیل که نشسته است و با امریکا مذاکره می‌کند.

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 14 آبان 1394 ساعت: 18:3|تعداد بازدید : 71
نقشه راه برای خروش ابراهیمی

رهبر انقلاب اسلامی معمولا در دو مناسبت خاص یک رفتار ویژه و هدفمند دارند؛ به‌همین دلیل یکی از توصیه‌های جدی برای فهم منظومه فکری رهبر انقلاب اسلامی، مطالعه دقیق و کامل سخنرانی ایشان در روز اول فروردین در حرم امام رضا(ع) و خواندن دقیق پیام‌های سالانه حج است. عید نوروز و موسم حج دو مناسبتی هستند که آیت‌ا...‌العظمی‌خامنه‌ای به بهانه آن "نقشه‌راه" امت اسلامی را ترسیم می‌کنند. عید نوروز، ترسیم نقشه راه یک‌ساله در مقیاس ملت ایران و وظایف آنان است و موسم حج که «عید بزرگ امّت اسلامی به شمار [می‌آید]. کیمیای معجزه‌گری است که اگر قدر آن شناخته شود، بسیاری از آسیبها و آسیب‌پذیریهای دنیای اسلام، علاج خواهد شد.»2۲/۰۷/92  به همین دلیل ایشان همواره در پیام‌های حجشان با «توجه به مسائل جهان اسلام به مهمترین و اولویت‌دارترین موضوعات مرتبط با امت اسلامی» 08/۰۷/93 می‌پردازند

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, پیام رهبری, برچسب‌ها: ,,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 13 آبان 1394 ساعت: 18:8|تعداد بازدید : 55
رونمایی آزمایشی از نسخه جدید KHAMENEI.IR انگلیسی

نسخه‌ی جدید بخش انگلیسی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR از امروز ۱۳ آبان‌ماه به‌صورت آزمایشی راه‌اندازی شد.
در این پایگاه که توسط دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اداره می‌شود، آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به رهبر معظم انقلاب به زبان انگلیسی در اختیار کاربران بین‌المللی قرار می‌گیرد.
عرضه‌ی بسته‌های گوناگون خبری، تحلیلی، تعاملی و بیاناتی در قالب‌های چندرسانه‌ای، مقاله، خاطره، پرونده‌ی ویژه، فیلم، انیمیشن اطلاعات‌نما (موشن گرافیک)، طرح گرافیکی، نظرسنجی و گفت‌وگو با کارشناسان حوزه‌های گوناگون از جمله بخش‌های جدید بخش انگلیسی این پایگاه است.
پیگیری اهداف نامه‌ی رهبر انقلاب به جوانان غربی و ایجاد ارتباطی سریع‌تر و کارآمدتر با افکار عمومی جهان غرب به‌ویژه قشر جوان، از جمله اهداف این پایگاه است.
این پایگاه اینترنتی به نشانی english.khamenei.ir قابل دسترسی است.

موضوعات مرتبط: رهبری, پیام رهبری, برچسب‌ها: ,,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 13 آبان 1394 ساعت: 18:6|تعداد بازدید : 65
بی‌اعتنایی برخی مسئولان به توصیه رهبری درباره اینترنت ملی
بی‌اعتنایی برخی مسئولان به توصیه رهبری درباره اینترنت ملی

حجت الاسلام آقاتهرانی نماینده مجلس شورای اسلامی: رهبر معظم انقلاب اصرار داشتند که اینترنت ملی راه اندازی شود تا فرزندان این کشور در زمین خودمان بازی کنند و تحت کنترل دشمن قرار نگیرند اما برخی مسئولان این کار را پیگیری نمی‌کنند چون قبول ندارند.  |رسا|

نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 07 آبان 1394 ساعت: 18:17|تعداد بازدید : 36
معجزه انقلاب
معجزه انقلاب

دفاع مقدّس وسیله‌ای شد برای اینکه استعدادهای مکنون در انسانها، به شکل عجیبی بُروز کند. مثلاً شهید باکری؛ ایشان در آغاز جنگ یک جوان دانشجو است که تازه فارغ‌التّحصیل شده؛ شما نگاه کنید در عملیّات بیت‌المقدّس، در عملیّات خیبر، قبل آن در عملیّات فتح‌المبین، این جوان یک فرمانده‌ی زبده‌ی نظامی است که میتواند یک لشکر را، در بعضی جاها یک قرارگاه را حرکت بدهد و هدایت کند و کار کند. اینها معجزه‌ی انقلاب است. 25/۰۹/92

نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 07 آبان 1394 ساعت: 18:14|تعداد بازدید : 38
دو مسئله درباره امور هیئت داری
دو مسئله درباره امور هیئت داری

س: آیا می‌شود اضافه خرج ایام فاطمیه را در محرم خرج کرد؟
ج: آنچه را که مردم  برای ایام فاطمیه به دست اندرکاران هیئت داده اند ، در محرم نمی‌توان خرج کرد. ولی اگر داده باشند.....

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, پیام رهبری, برچسب‌ها: ,,,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 07 آبان 1394 ساعت: 18:11|تعداد بازدید : 35
ابلاغ سند صیانت

نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 07 آبان 1394 ساعت: 18:8|تعداد بازدید : 30
جدول | الزامات اجرای برجام

دریافت جدول: عکس | PDF

 

 

موضوعات مرتبط: رهبری, پیام رهبری,
نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 29 مهر 1394 ساعت: 22:54|تعداد بازدید : 35
متن کامل نامه رهبری به رئیس جمهور محترم
متن کامل نامه  رهبری به رئیس جمهور محترم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه‌ای به آقای روحانی رئیس‌جمهور و رئیس شورای عالی امنیت ملی، با اشاره به بررسی‌های دقیق و مسئولانه‌ی برجام در مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی و عبور این موافقتنامه از مجاری قانونی، دستورات مهمی را درخصوص رعایت و حفظ منافع ملی و مصالح عالیه‌ی کشور صادر و با برشمردن تأکیدات و الزامات ۹ گانه در اجرای برجام، مصوبه‌ی جلسه‌ی ۶۳۴ مورخ ۹۴/۵/۱۹ شورای عالی امنیت ملی را با رعایت این موارد و الزامات تأیید کردند.

متن نامه‌ی رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است.

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 29 مهر 1394 ساعت: 22:44|تعداد بازدید : 38
حضور رهبر انقلاب در منزل سردار شهید همدانی
حضور رهبر انقلاب در منزل سردار شهید همدانی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امشب (یکشنبه) با حضور در منزل سردار شهید حسین همدانی، ضمن تفقد از خانواده‌ی شهید، شهادت آن سردار سرافراز را تبریک و تسلیت گفتند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اخلاص و مجاهدت سردار شهید همدانی در میدان‌های خطر، رقم خوردن این سرنوشت شوق‌انگیز را آرزوی دیرینه‌ی مجاهدان راه حق خواندند و گفتند: خداوند باب شهادت را برای بندگان خالص خود باز گذاشته و حیف است که مرگ مجاهدان و اسوه‌هایی نظیر شهید همدانی، در راهی غیر از راه شهادت رقم بخورد.

                                                                                          

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: دوشنبه 27 مهر 1394 ساعت: 16:30|تعداد بازدید : 31
دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران حج با رهبر انقلاب
دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران حج با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران برگزاری حج، فاجعه بسیار تلخ و حیرت‌انگیز منا را از جمله امتحانات الهی خواندند و با انتقاد از سکوت دولت‌ها و به‌خصوص دولت‌های غربی و سازمان‌های مدعی حقوق بشر در قبال این مصیبت بزرگ تأکید کردند: این حادثه به هیچ‌وجه نباید فراموش شود و دستگاه دیپلماسی و سازمان حج موظف هستند که این موضوع را به صورت قاطع دنبال کنند.

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, دیدار ها, برچسب‌ها: ,,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: دوشنبه 27 مهر 1394 ساعت: 16:27|تعداد بازدید : 26
شماره دوم ویژه نامه محرم
شماره دوم ویژه نامه محرم
نویسنده : | تاریخ ارسال: دوشنبه 27 مهر 1394 ساعت: 16:26|تعداد بازدید : 30
دیدار شرکت‌کنندگان در نهمین همایش ملی «نخبگان فردا» با رهبر انقلاب
دیدار شرکت‌کنندگان در نهمین همایش ملی «نخبگان فردا» با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار جمعی از دانشجویان و استعدادهای برتر علمی کشور، توصیه‌ها و هشدارهای مهمی به نخبگان و مسئولان بیان کردند و با تأکید بر لزوم جدی گرفته شدن بنیاد نخبگان به‌عنوان یک بنیاد ملی و راهبردی و همچنین ایجاد زمینه برای نقش‌آفرینی عملی استعدادهای جوان در جامعه، شرکت‌های دانش‌بنیان را یکی از پایه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی دانستند و گفتند:

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, پیام رهبری, دیدار ها, برچسب‌ها: ,,,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 22 مهر 1394 ساعت: 9:14|تعداد بازدید : 21
بیانات در دیدار شرکت‌کنندگان در نهمین همایش ملی «نخبگان فردا»
بیانات در دیدار شرکت‌کنندگان در نهمین همایش ملی «نخبگان فردا»

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌(۱)
الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله الطّاهرین.

 اوّلاً خیلی خوش‌آمدید جوانان عزیز! و دیدار شماها برای امثال بنده حقیقتاً انرژی‌بخش و همچنین امیدبخش است. وقتی انسان چهره‌های جوان و آماده‌ی به کار و مصمّم و بااستعداد را مشاهده میکند، امیدی که خدای متعال بحمدالله در دل ما گذاشته و روزبه‌روز این امید بیشتر هم شده بارور میشود. امیدواریم ان‌شاءالله همه‌ی شماها و همه‌ی جوانان این کشور مشمول هدایت الهی و لطف الهی قرار بگیرند و بتوانند برای آینده‌ی کشورشان و در مرحله‌ی بعد برای آینده‌ی بشریّت مفید باشند؛ ان‌شاءالله.

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 22 مهر 1394 ساعت: 9:10|تعداد بازدید : 25
خط حذب الله
خط حذب الله
نویسنده : | تاریخ ارسال: سه شنبه 21 مهر 1394 ساعت: 9:58|تعداد بازدید : 23
عزای عمومی
عزای عمومی

◾إنالله و إناالیه راجعون◾

 

▪🇮🇷حضرت آیت الله خامنه ای، رهبرانقلاب در پی فاجعه مصیبت بار منا و کشته شدن جمعی از حجاج بیت‌الله الحرام رهبر انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند.

 

📜متن پیام به شرح زیر است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

فاجعه‌ی مصیبت‌بار امروز در منا که در آن جمع کثیری از ضیوف‌الرحمان و مومنانِ مهاجر الی‌الله از کشورهای گوناگون، اندوهی بزرگ در جهان اسلام پدید آورده و عید آنان را عزا کرده است.

 در میهن عزیز ما نیز دهها خانواده که مشتاقانه در انتظار عزیزان حج‌گزار خود بودند، اکنون به عزای آنان نشسته‌اند.

 اینجانب با قلبی سرشار از غم و همدردی با مصیبت‌دیدگان، این حادثه اندوهبار را به روح مطهر حضرت رسول اعظم (صلی الله علیه و آله) و به ساحت مقدس ولی الله الاعظم حضرت صاحب‌الزمان (اروحنا فداه) که صاحب‌عزای اصلی است، و به همه بازماندگان و عزاداران در سراسر جهان اسلام به ویژه در ایران عزیز تسلیت عرض می‌کنم و رحمت خاصه خداوند غفور و رحیم و شکور را برای این میهمانان گرامیش و شفای عاجل آسیب‌دیدگان و مجروحان را از درگاه عطوفتش مسألت می‌نمایم و یادآور می‌شوم:

 

۱. مسئولان نمایندگی اینجانب و سازمان حج تلاش طاقت‌فرسای خود در شناسایی جان‌باختگان و معالجه مجروحان و اعزام به کشور و خبررسانی سریع را که سراسر امروز بدان مشغول بودند همچنان ادامه دهند و همه کسانی که توانایی دارند به آنان کمک کنند.

 

۲. هر گونه کمک ممکن را به حجاج دیگر کشورها نیز تعمیم دهند و حق برادری اسلامی را به انجام رسانند.

 

۳. دولت سعودی موظف است مسئولیت سنگین خود را در این حادثه‌ی تلخ پذیرفته و به لوازم آن به قاعده‌ی حق و انصاف عمل کند. مدیریت غلط و اقدامات ناشایسته که عامل این فاجعه بوده نباید از نظر دور بماند.

 

۴. جان‌باختگان این حادثه انشاالله مشمول این کلام نورانی قرآن‌اند که: «و من یخرج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله» این برای بازماندگان، تسلای بزرگی است. آنان پس از طواف و سعی و پس از ساعات پربرکت عرفات و مشعر و در حال انجام مناسک حج به دیدار معبود شتافته‌اند، و انشاالله مورد لطف و رحمت ویژه احدیتند. 

اینجانب با تسلیت دوباره به عزادارن، سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم.

 

والسلام علی عباد الله الصالحین

 

سید علی خامنه‌ای

 

دوم مهر یکهزار و سیصد و نود و چهار

موضوعات مرتبط: رهبری, پیام رهبری, برچسب‌ها: ,
نویسنده : | تاریخ ارسال: جمعه 03 مهر 1394 ساعت: 16:32|تعداد بازدید : 39
شعر زیبای مقام معظم رهبری در مورد شهدا
شعر زیبای مقام معظم رهبری در مورد شهدا

نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 01 مهر 1394 ساعت: 17:28|تعداد بازدید : 32
«خروش ابراهیمی ملت‌ها» در خط حزب‌‌الله
«خروش ابراهیمی ملت‌ها» در خط حزب‌‌الله
همزمان با برگزاری مراسم برائت از مشرکین در موسم حج ابراهیمی، پیش‌شماره‌ی سیزدهم نشریه‌ی «خط حزب‌الله» با تأکید بر نقشه‌ی راه امت اسلامی در دوران بیداری اسلامی -ارائه‌شده در پنج پیام اخیر ولی‌امر مسلمین به کنگره عظیم حج- منتشر شد.
گزارش تحلیلی درباره تغییر فاز پروژه‌های شیطانی آمریکا در منطقه، حکم جهاد رهبر انقلاب در دیدار جانبازان، روایت رهبر انقلاب از ماجرای چاپ‌نشدن پیام حج حضرت امام خمینی رحمه‌الله در روزنامه‌های آمریکایی، نظر اسلام درباره‌ی آزادی اندیشه، از دیگر بخش‌های پیش‌شماره‌ی سیزدهم خط حزب‌الله است.
این نشریه در دو نسخه‌ی A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
این نشریه را از اینجا دریافت کنید.

نسخه مطالعه (اندازه A۴)|نسخه چاپی (اندازه A۳)

نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 01 مهر 1394 ساعت: 17:19|تعداد بازدید : 31
از فرصت عرفه استفاده کنیم...
از فرصت عرفه استفاده کنیم...

* انس با دعای عرفه از اوایل نوجوانی...
آنچه که آن وقت برای من مطرح بود و عملاً وجود داشت، این بود که اهل دعا و ذکر و دعاهای مأثور و اعمالی که وارد شده بود، بودم. مثلاً یادم است هنوز بالغ نبودم که اعمال روز عرفه را بجا آوردم. اعمال آن روز، طولانی هم هست - لابد آشنا هستید؛ خیلی از جوانان با آن اعمال آشنا هستند - چند ساعت طول میکشد. اعمال، از بعد از نماز ظهر و عصر شروع میشود و اگر انسان بخواهد به همه آن اعمال برسد، شاید تا نزدیک غروب - روزهای نه چندان بلند - به طول می‌انجامد.

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 01 مهر 1394 ساعت: 17:15|تعداد بازدید : 32
«هم‌دلی»‌ جانبازها با آقای جانباز
«هم‌دلی»‌ جانبازها با آقای جانباز

جانبازها وسطِ حسینیه، یک مربعِ بزرگ درست کرده‌اند و سه ضلعش را نشسته‌اند. یک ضلع مربع هم باز است برای آمدنِ آقا. سه نفر روی تخت هستند و باقی روی صندلی یا ویلچر نشسته‌اند؛ دسته‌ی ۴۹نفره جانبازهای قطع‌ نخاعی و بالای ۷۰درصد -که هم‌زمان چشم‌ها و یک یا دو عضو بدن خود را از دست داده اند-  مشتاقِ دیدارِ رهبرِ انقلاب هستند.
 آمدنِ آقا نزدیک است که یکی از خوش‌سخن‌های جانباز به‌جا می‌گوید: «سلامتی بزرگ جانبازِ انقلاب صلوات».

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, دیدار ها, برچسب‌ها: ,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: دوشنبه 30 شهريور 1394 ساعت: 12:40|تعداد بازدید : 32
نقطه کلیدی پنج سخنرانی اخیر رهبر انقلاب در شماره جدید خط حزب‌الله
نقطه کلیدی پنج سخنرانی اخیر رهبر انقلاب در شماره جدید خط حزب‌الله

دوازدهمین پیش‌شماره‌ی «خط حزب‌الله» با یادداشتی درباره‌ی «حق‌الناس، باطل‌السحر نقشه‌ی دشمن در انتخابات» منتشر شد.
گزارشی خبری از مطالبه‌ی جدی رهبر انقلاب از نیروهای مؤمن و انقلابی در ۵ سخنرانی اخیر ایشان، توصیه‌ی حضرت امام(ره) درباره‌ی لزوم دفاع از انقلاب، معرفی کتاب «آن بیست و سه نفر» و توصیه‌ای در باب مناجات و استفغار در روز عرفه، از مهمترین بخش‌های پیش‌شماره‌ی جدید نشریه‌ی خط حزب‌الله است.
ششمین قسمت از سلسله مباحث آزادی از دیدگاه رهبر انقلاب و همچنین بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب درباره‌ی شرایط و دلایل آغاز جنگ تحمیلی از دیگر بخش‌های این شماره‌ی نشریه است.
نسخه‌ی PDF نشریه در دو نسخه‌ی A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

این نشریه را از اینجا دریافت کنید.

نسخه تابلو اعلانات | نسخه مطالعه (اندازه A۴) | نسخه چاپی (اندازه A۳)

نویسنده : | تاریخ ارسال: جمعه 27 شهريور 1394 ساعت: 12:53|تعداد بازدید : 70
بیانات در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامى
بیانات در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامى

بسماللهالرّحمنالرّحیم(۱)
الحمدلله ربّ العالمین، والصّلاة والسّلام علی سیّدنا و نبیّنا ابیالقاسم المصطفی محمّد و علی آله الاطیبین الاطهرین المنتجبین سیّما بقیّةالله فی الارضین.

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 26 شهريور 1394 ساعت: 14:16|تعداد بازدید : 24
دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌
دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌

شرکت‌کنندگان در مجمع سراسری فرماندهان و مسئولان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) با رهبر انقلاب دیدار کردند.

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 25 شهريور 1394 ساعت: 13:31|تعداد بازدید : 22
هشت سنت غلط ازدواج از نگاه رهبر انقلاب
هشت سنت غلط ازدواج از نگاه رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی‌ها و مناسبت‌های مختلف به آسیب‌شناسی مشکلات فراروی جوانان برای ازدواج پرداخته‌اند. ایشان معتقدند موانع «فرهنگی»، بخش قابل توجهی از این مشکل اجتماعی را به خود اختصاص داده است و جوانان، خانواده‌ها و مسئولان مربوط باید در جهت رفع این موانع تلاش کنند. ایشان در آخرین اظهار نظر رسمی درباره‌ی این موضوع در دیدار دانشجویی ماه رمضان امسال فرمودند: «بعضى از تصورات و سنت‌هاى غلط در مورد ازدواج وجود دارد که اینها دست‌‌وپاگیر است، مانع از رواج ازدواج جوان‌ها است؛ این سنت‌ها را باید عملاً نقض کرد. شما که جوانید، مطالبه‌‌گرید، پرنشاطید، پیشنهادکننده‌‌ى نقض خیلى از عادت‌ها و سنت‌ها هستید، به نظر من این سنت‌هاى غلطى را هم که در زمینه‌‌ى ازدواج وجود دارد، بایستى شماها نقض کنید.»
جدول و متن زیر به هشت مورد از این سنت‌های غلط که مورد تصریح رهبر انقلاب اسلامی قرار گرفته، می‌پردازد:

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, پیام رهبری, برچسب‌ها: ,,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 25 شهريور 1394 ساعت: 8:0|تعداد بازدید : 30
در تماس تلفنی رئیس دفتر مقام معظم رهبری با سرپرست زائران ایرانی مطرح شد؛
در تماس تلفنی رئیس دفتر مقام معظم رهبری با سرپرست زائران ایرانی مطرح شد؛
در تماس تلفنی رئیس دفتر مقام معظم رهبری با سرپرست زائران ایرانی مطرح شد؛
 
ابلاغ تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌دنبال درگذشت تعدادی از هم‌وطنان در حادثه مکه/ پیگیری آخرین وضعیت آسیب‌دیدگان (۱۳۹۴/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۸)

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: یکشنبه 22 شهريور 1394 ساعت: 15:48|تعداد بازدید : 28
حمایت رهبر انقلاب از جوانان انقلابی در «خط‌ حزب‌الله»
حمایت رهبر انقلاب از جوانان انقلابی در «خط‌ حزب‌الله»
پیش‌شماره‌ی جدید «خط حزب‌الله» با گزارشی درباره هشدار صریح رهبری درباره گرامی‌داشتن جوانان حزب اللهی توسط مسئولان کشور و رسانه منتشر شد.
یازدهمین پیش‌شماره‌ی نشریه‌ی خط حزب‌الله با یادداشت مهمی درخصوص اقتدار نظام اسلامی در برابر هرگونه سازش، تحمیل و یا عقب نشینی، به همراه بازخوانی بیانات امام راحل در هشدار نسبت به هرگونه تضعیف شورای نگهبان در KHAMENEI.IR قرار گرفت.

نسخه‌ی PDF نشریه در دو نسخه‌ی A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، مساجد، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

این نشریه را از اینجا دریافت کنید.

نسخه تابلو اعلانات | نسخه مطالعه (اندازه A۴) | نسخه چاپی (اندازه A۳)

 

نویسنده : | تاریخ ارسال: شنبه 21 شهريور 1394 ساعت: 13:48|تعداد بازدید : 27
«اینقدر جوانان حزب‌اللهی را نکوبند»
«اینقدر جوانان حزب‌اللهی را نکوبند»

یکی از مهم‌ترین راه‌های تقویت درونی، حفظ روحیّه‌ی انقلابیگری است در مردم؛ بخصوص در جوانها. سعی دشمنان این است که جوان ما را لاابالی بار بیاورند، نسبت به انقلاب بی‌تفاوت بار بیاورند، روحیّه‌ی حماسه و انقلابیگری را در او بکُشند و از بین ببرند؛ جلوی این باید ایستاد. جوان، روحیّه‌ی انقلابیگری را باید حفظ کند. و مسئولین کشور جوانهای انقلابی را گرامی بدارند؛ این‌همه جوانهای حزب‌اللّهی و انقلابی را برخی از گویندگان و نویسندگان نکوبند به اسم افراطی و امثال اینها. جوان انقلابی را باید گرامی داشت، باید به روحیّه‌ی انقلابیگری تشویق کرد؛ این روحیّه است که کشور را حفظ میکند، از کشور دفاع میکند؛ این روحیّه است که در هنگام خطر به داد کشور میرسد

نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 19 شهريور 1394 ساعت: 11:19|تعداد بازدید : 28
بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم
بیانات در دیدار اقشار مختلف مردم

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌
و الحمدللَّه ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا ابی‌القاسم المصطفی محمّد و علی آله الأطیبین الأطهرین المنتجبین سیّما بقیّةالله فی الارضین.

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, دیدار ها, برچسب‌ها: ,,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 19 شهريور 1394 ساعت: 11:17|تعداد بازدید : 25
«کلید اقتصاد مقاومتی است»
«کلید اقتصاد مقاومتی است»
پیش شماره‌ی جدید «خط حزب‌الله» با موضوع محوری اقتصاد مقاومتی منتشر شد.
دهمین پیش شماره‌ی نشریه‌ی خط حزب‌الله با سخن هفته‌ی «دشمن بر می‌گردد»، به همراه گزارشی درباره‌ی «اقتصاد مقاومتی کلید حل مشکلات کشور» بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفت.
سخه‌ی PDF نشریه در دو نسخه‌ی A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر بر روی سایت KHAMENEI.IRقرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، مساجد، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
نویسنده : | تاریخ ارسال: شنبه 14 شهريور 1394 ساعت: 21:41|تعداد بازدید : 24
دیدار رئیس‌جمهور قرقیزستان با رهبر انقلاب
دیدار رئیس‌جمهور قرقیزستان با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار آقای آلماس بیگ آتامبایف رییس جمهوری قرقیزستان، با تأکید بر ضرورت تقویت هر چه بیشتر روابط دو جانبه میان کشورهای برادر و مسلمان، تأکید کردند: اساس سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران افزایش ارتباطات و پیوندهای همه‌جانبه و مستحکم بین کشورهای برادر اسلامی است.

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, دیدار ها, برچسب‌ها: ,,,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: شنبه 14 شهريور 1394 ساعت: 21:32|تعداد بازدید : 90
بیانات در دیدار رئیس و اعضاى مجلس خبرگان رهبرى
بیانات در دیدار رئیس و اعضاى مجلس خبرگان رهبرى

بسماللهالرّحمنالرّحیم
الحمدلله ربّ العالمین والصّلاة والسّلام علی سیّدنا محمّد و آله الطّاهرین سیّما بقیّةالله فی الارضین. قالالله الحکیم فی کتابه: هُوَ الَّذی اَنزَلَ السَّکینَةَ فی قُلوبِ المُؤمِنینَ لِیَزدادوا ایمانًا مَعَ ایمانِهِم وَ للهِ جُنودُ السَّمٰوٰتِ وَ الاَرضِ وَ کانَ اللهُ عَلیمًا حَکیمًا.(۲)

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, دیدار ها, برچسب‌ها: ,,,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 12 شهريور 1394 ساعت: 21:38|تعداد بازدید : 29
بیانات صریح و شفاف رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته‌ای
بیانات صریح و شفاف رهبر انقلاب درباره مذاکرات هسته‌ای

پس از برخی اظهارنظرها در رسانه‌ها و جراید مختلف درباره‌ی نظر رهبر انقلاب پیرامون مذاکرات هسته‌ای، دفتر مقام معظم رهبری امروز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مواضع صریح، شفاف و بدون تأویل رهبر انقلاب در مورد جمع‌بندی مسائل هسته‌ای در دیدارهای ایشان در ماه‌های اخیر بیان شده است و انتساب هر مطلبی خارج از این چارچوب فاقد اعتبار است. به همین مناسبت پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات صریح، شفاف و بدون تأویل رهبر معظم انقلاب را در دسترس عموم مردم قرار می‌دهد.

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, پیام رهبری, برچسب‌ها: ,,,
نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت: 12:10|تعداد بازدید : 35
دیدار فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش با فرمانده کل قوا
دیدار فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش با فرمانده کل قوا

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (سه‌شنبه) در دیدار فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به اهمیت مأموریت و وظایف این قرارگاه در دفاع از کشور، تأکید کردند: آمادگی‌ها و گزینه‌های خود را برای مقابله با انواع تهدیدات، به طور دائم ارتقا دهید.

ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: رهبری, پیام رهبری, دیدار ها,
نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت: 12:6|تعداد بازدید : 25
خط حزب‌الله برای «محمد رسول‌الله(ص)»
خط حزب‌الله برای «محمد رسول‌الله(ص)»

نسخه مطالعه (اندازه A۴)  | نسخه چاپی (اندازه A۳)

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 05 شهريور 1394 ساعت: 12:33|تعداد بازدید : 26
دیدار ‫رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت با رهبر انقلاب
دیدار ‫رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت با رهبر انقلاب

به مناسبت هفته‌ی دولت، رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، صبح امروز (چهارشنبه) با رهبر انقلاب دیدار کردند.


ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 05 شهريور 1394 ساعت: 12:26|تعداد بازدید : 27
حزب‌الله؛ الگویِ مقاومتِ ایمانی
حزب‌الله؛ الگویِ مقاومتِ ایمانی
تبیین الگوی مقاومت حزب‌الله لبنان و بازخوانی دستاوردهای پیروزی بر رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه

از جمله اثرات انقلاب اسلامی رشد جریان بیداری اسلامی و همچنین شکل‌گیری جریان مقاومت اسلامی در برابر مستکبرین و صهیونیسم در سطح جهان اسلام است. در این میان گروه مقاومت «حزب‌الله لبنان» یکی از بهترین نمونه‌های گروه‌های مقاومت مردمی و اسلامی است که با محور قرار دادن اعتقادات و ایمان اسلامی به موفقیت‌های چشمگیری در مقابله با مستکبرین و به صورت مشخص زیاده‌طلبی‌های رژیم صهیونیستی دست یافته است. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت ایام نهمین سالگرد پیروزی مقاومت حزب‌الله لبنان بر ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه در سال ۱۳۸۵ به «تبیین الگوی مقاومت حزب‌الله» و نیز بازخوانی «دستاوردها و اثرات پیروزی بر رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه» بر اساس بیانات رهبر انقلاب می‌پردازد.

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: دوشنبه 02 شهريور 1394 ساعت: 14:10|تعداد بازدید : 27
دیدار کارگزاران حج با رهبر انقلاب
دیدار کارگزاران حج با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج و سفرهای عتبات، حج را ضامن "تداوم اسلام" و مظهر "وحدت و عظمت" امت اسلامی خواندند و با تأکید بر توجه هم‌زمان به ابعاد اجتماعی و فردی این فریضه‌ی بزرگ، انتقال تجربیات وحدت‌بخش ملت ایران را در کنگره‌ی عظیم حج موجب همبستگی، همدلی و اقتدار بیشتر امت اسلامی برشمردند.

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: شنبه 31 مرداد 1394 ساعت: 15:21|تعداد بازدید : 74
مأموریت جدید در «خط حزب الله»
مأموریت جدید در «خط حزب الله»

 نسخه تابلو اعلانات | نسخه مطالعه (اندازه A۴)  | نسخه چاپی (اندازه A۳)

نویسنده : | تاریخ ارسال: پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 15:18|تعداد بازدید : 26
«نگذارید دودستگی بشود»
«نگذارید دودستگی بشود»
توصیه‌ی مهم رهبر انقلاب در مورد بحث‌ها پیرامون مسئله‌ی هسته‌ای

 

 
پس از نهایی شدن متن تهیه شده در مذاکرات، تا کنون رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز عید فطر و دیدار با مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی، در پاسخ به نامه‌ی رئیس جمهور درباره‌ی پایان مذاکرات و همچنین در دیدار با اعضای مجمع جهانی اهل‌بیت درباره‌ی متن نهایی‌شده و اصولی که در ادامه‌ی مسیر، رعایت آنها ضروری است خطاب به مسئولین و مردم نکاتی را متذکر شدند. اما مهم‌ترین نظرات رهبر انقلاب، در دوره‌ی پس از پایان مذاکره چه بوده است؟
 
 

ادامه مطلب

نویسنده : | تاریخ ارسال: چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 14:27|تعداد بازدید : 25
  • موضوعات CATEGORIES2

  • مطالب پر بازدید Viewed Articles

  • خبرنامه MailForm


  • آرشیو ماهانه Monthly Archive

  • صفحات اضافی Static Pages

  • لیست کاربران Users List

  • پیوندها Links

  • پیوندهای روزانه Link Dump

  • اعضای آنلاین Online Users